Organigrama

DIRECTOR ÁNGEL M. REY ROCA

VICEDIRECTOR: DOMINGO TABUYO ROMERO

XEFA DE ESTUDOS DIURNO: MARTA VÁZQUEZ LÓPEZ

XEFA DE ESTUDOS NOCTURNO: BERTA CACABELOS TORRES

SECRETARIA: SARA VIDAL GÓNZALEZ

  1. 1. Membros natos

ÁNGEL M. REY ROCA

MARTA VÁZQUEZ LÓPEZ

SARA VIDAL GÓNZALEZ

BERTA CACABELOS TORRES


2. Membros electos


I. Representantes do profesorado

Escudero Álvarez, María Gloria

García-Gesto, Francisco Javier

Gómez Rivero, Magin Antonio

Maseda Rodríguez, Martín

Nogueira Varela, José Alberto

Rivera Rodríguez, José

Rodríguez Álvarez, María Carmen

II. Representantes do alumnado

Charlín Nine, Samuel

Férnandez Piñeiro, Manuel

III. Representantes dos pais e nai

Moimenta Otero, Mar

IV. Representante persoal de administración e servizos

---

V. Representante Concello

Caamaño Rivas, Victor Manuel

Abal Abal, Beatriz López Gómez, José María
Alvarado González, Pablo Maseda Rodríguez, Martín
Álvarez González, Ana Belén Moreno Rego, María Asunción
Amado Seijas, Moisés Mosquera Costoya, Yolanda
Arias Arnoso, Esperanza Mourullo Míguez, Belén
Arnoso Fernández, Ana Ruth Nogueira Varela, José Alberto
Bao Vidal, Jesús Paredes Cereijo, Atala Begoña
Barco del Río, María Mercedes Paredes Pampín, José Ricardo
Barco González, Jesús Pedreira Ortigueira, María Josefa
Blanco Castiñeira, Ana Piñeiro Varela, María Teresa
Blanco Imes, Elvira Pontanilla Pérez, Isaac
Cacabelos Torres, Berta Quintela Rodríguez, Constantino
Campañó Faraldo, Lucía Reyes Rey Goris, Santiago
Carballo Vázquez, María José Rey Roca, Ángel Manuel
Castro Piñeiro, Pilar Rico Pernas, Luis Manuel
Díaz Vidal, Jaime Rivas Cao, Pablo Benito
Escudero Álvarez, María Gloria Rivera Rodríguez, José
Fariña Pérez, María Dolores Rodríguez Álvarez, María Carmen
Fernández Mouriño, Víctor Manuel Rodríguez Ramos, Gerardo
Fernández Santas, Patricia Sánchez Freiría, Xosé Ramón
Fondevila Crespo, Rocío Santamaría Lema, Ana Isabel
Gago Torrado, José Antonio Silva Fente, Fernando
García-Gesto García, Francisco Javier Sineiro Cores, Manuel
Gelado Fernández, Luisa María Souto Marcos, Aurora
Gómez Paz, María Tabuyo Romero, Domingo Miguel
Gómez Rey, Isabel Taibo García, José Manuel
Gómez Rivero, Magin Antonio Trobajo de las Matas, Belén
Iglesias Baldonedo, Maribel Vázquez López, Marta
Lago Fernández, Raúl Vázquez Pontevedra, Fernando
Lima Pais, Agustín Vidal González, Sara María